BEZPŁATNA WYSYŁKA NA ZAMÓWIENIA POWYŻEJ 500Zł
Poland
Str. główna >  Dostawa towaru
Proces dostawy

Zwykle wysyłamy przesyłki międzynarodowe, dostarczane do głównych miejsc docelowych, takich jak USA, Kanada i kilka innych krajów europejskich, tylko około 3-5 dni roboczych. Zamówienia mogą być opóźnione z powodu złej pogody, nieprawidłowych informacji adresowych lub dostępności produktu. Wysyłamy produkty w ciągu 12 godzin po rozliczeniu płatności, większość klientów otrzyma numer śledzenia w mniej niż 2 dni robocze!

Wszystkie przesyłki będą oznaczone jako "Prezenty" lub "Próbki" w celu uniknięcia opłat nałożonych przez organy celne, ale odbiorca będzie w pełni odpowiedzialny za opłaty, jeśli takie istnieją. Wszystkie przesyłki zostaną odebrane, jeśli nie można ich spakować lub dostarczyć.

Wszystkie przesyłki będą wysyłane przez usługę dostawy "Recorded Signed". Po przyjeździe buty wymagają podpisu. Ta usługa zapewnia spokój ducha, dzięki czemu Twoje buty dotrą bezpiecznie i bezpośrednio do Ciebie. Więc proszę podać nam dokładny adres do wysyłki, P.O. Adres skrzynki nie zostanie przyjęty, nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w dostawie z powodu pogody, niewystarczających informacji adresowych, dni wolnych lub komplikacji przewoźnika.

Wysyłka w ciągu dwóch dni roboczych po rozliczeniu płatności i zwykle 6-12 dni roboczych na dostawę, BRAK przesyłki nocnej. Dołożymy wszelkich starań, aby upewnić się, że otrzymasz paczkę w terminie, ale nie ponosimy odpowiedzialności za czas transportu usługi. Przejazdy są dostarczane przez przewoźnika, nie obejmują weekendów i świąt, i mogą się różnić w zależności od pochodzenia paczki i miejsca docelowego, szczególnie w okresach szczytu. Ryzyko utraty zostanie przekazane, jeśli popełnisz błędy w adresie wysyłki podczas wypełniania formularzy zakupu.

Wymieniaj produkty

1: W ciągu 30 dni (od daty otrzymania produktów), jeśli uznasz, że wybrane produkty nie spełniają Twoich oczekiwań pod względem koloru lub rozmiaru, możesz je zwrócić i wymienić pod następującymi warunkami. Musisz odesłać nam produkty w oryginalnym opakowaniu (zapłacisz koszty wysyłki). Produkty nie powinny być używane (poza tryout). Gdy otrzymamy odesłane produkty w sposób nienaruszony, zastąpimy je nowymi i odeślemy je do Ciebie. Koszty wysyłki zastępowanych produktów, które wysyłamy do Ciebie, również powinny zostać naliczone od Ciebie. Przed wysłaniem przedmiotów do wymiany, prosimy o przesłanie przesyłki, w tym koszt wysyłki, aby najpierw odesłać nam wymienione elementy. Jak tylko płatność zostanie sfinalizowana, zastąpimy przesyłki wysłane od Ciebie.

2: Chętnie odbierzemy lub wymienimy towar otrzymany w oryginalnym opakowaniu w ciągu 30 dni od zakupu (od daty otrzymania produktów, należy pamiętać, że nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności za koszty wysyłki zwrotnej.), Jeśli znajdziesz produkty z problemy z jakością (czynniki inne niż ludzkie lub nieodporne uszkodzenia zewnętrzneBEZPIECZNE ZAKUPY W INTERNECIE

Poland
Copyright © 2018 Buty Dr Martens All Rights Reserved.Powered by www.skipyacht.pl